Regulamin rejestracji

Regulamin rejestracji

Regulamin dotyczy wszystkich pacjentów korzystających z usług Centrum Terapii Holistycznej MW-Masaże (właściciel marki: Visual Studio Natalia Waśko, NIP: 7881944689). Umówienie wizyty jest automatyczną zgodą na warunki regulaminu.

Rezerwacja pierwszej wizyty u specjalisty


Rejestracja online przez Booksy

W przypadku rezerwacji terminu poprzez Booksy zostanie automatycznie pobrana przedpłata w wysokości 50% kosztu wizyty w momencie dokonania rezerwacji z karty podpiętej do konta klienta.

Aby skorzystać z rezerwacji poprzez Booksy klient samodzielnie musi podać aplikacji Booksy dane swojej karty. Jak to zrobić? Wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem. To jest bardzo proste i zajmie tylko kilka minut. Znacznie ułatwi też późniejszą rejestrację.

Link do rejestracji online: booksy.mwmasaze.pl

Odwołania wizyty można dokonać poprzez Booksy lub telefonicznie +48 577 479 903 maksymalnie 24h przed planowanym terminem wizyty. Spójrz koniecznie na punkt "Odwołanie wizyty".


Rejestracja telefoniczna

W przypadku rezerwacji telefonicznej klient zobowiązuje się do wpłaty 50% kwoty terapii na nasze konto, którego dane znajdują się poniżej w tytule wpisując „PRZEDPŁATA Imię i nazwisko pacjenta, data i godz. wizyty”. Przedpłaty należy dokonać w ciągu 3 dni od momentu rejestracji telefonicznej, jednak nie później niż 24h przed planowaną wizytą.

Dane do przelewu:
Visual Studio Natalia Waśko
ul. Rynek 11, 64-330 Opalenica
Numer konta: 22 1090 1434 0000 0001 4411 8892
Tytuł przelewu: „PRZEDPŁATA Imię i nazwisko pacjenta, data i godz. wizyty”

W przypadku braku możliwości dokonania przelewu przedpłatę 50% można uiścić na miejscu w gabinecie przy ul. 5 Stycznia 11 w Opalenicy.

W przypadku braku opłacenia przedpłaty mamy prawo do zaproponowania tego terminu innemu pacjentowi.

Odwołania wizyty można dokonać poprzez Booksy lub telefonicznie +48 577 479 903 maksymalnie 24h przed planowanym terminem wizyty. Spójrz koniecznie na punkt "Odwołanie wizyty".


Odwołanie wizyty

Odwołania wizyty można dokonać poprzez Booksy lub telefonicznie +48 577 479 903 maksymalnie 24h przed planowanym terminem wizyty.

Rejestracja Centrum Terapii Manualnej MW-Masaże jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. W pozostałe dni, poza godzinami działania rejestracji pacjent zobowiązany jest do odwołania wizyty poprzez wiadomość SMS na numer +48 577 479 903.

Uwaga! Proszę NIE odpisywać na wiadomości od Booksy.Odpisanie na automatyczną wiadomość SMS od aplikacji Booksy nie jest anulowaniem terminu wizyty. Taka wiadomość do nas NIE dochodzi.

W przypadku odwołania wizyty później niż 24h przed planowanym terminem wizyty (lub nieodwołania jej wcale i nieprzyjścia), decyzja Klienta uznana zostanie za odstąpienie od umowy i klient zostaje obarczony kosztami, przedpłada 50% nie zostanie zwrócona na jego konto i jest traktowana jako odstępne.


Rejestracja kolejnych wizyt

W przypadku rejestracji kolejnych wizyt nie pobieramy wpłat w wysokości 50%. Pobieramy kaucje w wysokości 20% kosztu usługi za wizyty, które zostały odwołane za późno lub w przypadku gdy pacjent, bez uprzedzenia, nie zjawił się w gabinecie.


Rejestracja online przez Booksy

W momencie kiedy pacjent odwoła / przełoży na inny termin wizytę później niż 24h przed planowanym terminem wizyty lub bez uprzedzenia nie pojawi w gabinecie — Booksy automatycznie pobierze kaucję w wysokości 20% kwoty usługi.

Jeśli pacjent przełoży / odwoła wizytę przed czasem 24h przed planowanym terminem wizyty — kaucja nie jest pobierana.


Rejestracja telefoniczna

W przypadku rejestracji kolejnej wizyty telefonicznie: jeśli pacjent odwoła / przełoży na inny termin wizytę później niż 24 h przed planowanym terminem wizyty lub w ogóle nie pojawi się w gabinecie bez uprzedzenia zostanie poproszony o zapłatę kaucji w wysokości 20% kwoty terapii.>

Jeśli kaucja nie zostanie przez pacjenta uiszczona mamy prawo pobrać ją podczas wizyty u jakiegokolwiek z naszych specjalistów podczas kolejnej wizyty w Centrum Terapii Holistycznej MW-Masaże.

Jeśli pacjent przełoży / odwoła wizytę przed czasem 24h przed planowanym terminem wizyty — kaucja nie jest pobierana.


Karnety

Istnieje możliwość wykupienia karnetów na 4 kolejne wizyty u danego specjalisty, które są do wykorzystania w ciągu 90 dni. Za karnet płaci się z góry podczas pierwszej wizyty, która wchodzi w skład tego karnetu.

Terminy na wszystkie wizyty ustala się podczas pierwszej wizyty, dzięki czemu pacjencji z karnetami cieszą się dużą dostępnością dogodnych dla nich terminów.

Jeśli odwołanie / zmiana terminu umówionej wizyty z karnetu nastąpi nie później niż 24h przed planowanym terminem - wizyta zostaje przeeniesiona bez konsekwencji finansowych dla klienta i można ją odrobić w ciągu najbliższych 14 dni. Jeśli klient odwoła wizytę później niż 24h przed planowanym terminem lub na wizytę nie przyjdzie bez wcześniejszego uprzedzenia - decyzja klienta uznana zostanie za odstąpienie od umowy, a należność za tę wizytę nie podlega zwrotowi, jako odstępne. Tym samym wizyta ta zostaje uznana za odbytą.

W przypadku choroby specjalisty i braku możliwości przyjęcia przez niego kolejna wizyta jest odbywana w najbliższym możliwym terminie, po powrocie terapeuty do pracy. Wiztyta ta nie przepada (nawet jeśli minęłoby 90 dni od momentu zakupu karnetu).